Güvenilirliğimiz

Borç sorunumu çözmek için neden İstanbul Varlık’la çalışmalıyım?

Bizi mahalle aralarında faaliyet gösteren, telefon kontörü veya beyaz eşya satışı üzerinden borç kapatan, bugün var yarın yok firmalarla karıştırmayın!

Bu tip firmaların çalışma şekilleri kanun dışıdır. Haksızlığa uğrar, sıkıntı veya ihtilaf yaşarsanız, başvurabileceğiniz bir merci yoktur. Üstüne üstlük, borcunuzu kapatmaya yönelik sunulan çözümler de gayet sınırlı, sorunlu ve maliyetlidir.

İstanbul Varlık ise kurumsal statüye ve güçlü bir sermaye yapısına sahip, kanunlar dahilinde, düzenleyici ve denetleyici kurumların gözetimi altında etkinlik gösteren bir finans kuruluşudur.

Faaliyetlerimizin tümü BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından verilmiş izinler çerçevesinde gerçekleştirilmekte ve aynı kurum tarafından kontrol edilmektedir.

İstanbul Varlık’ın yazılı olarak verdiği taahhütler hukuken bağlayıcıdır. Müşterilerimize verdiğimiz sözler, kurumsal itibar ve onurumuzun temel taşlarını oluşturur.

Müşterilerimiz, üzerinde anlaşılan cazip şartlar çerçevesinde borçlarını kapattıklarında, borcun kapandığını T.C. Merkez Bankası, Kredi Kayıt Bürosu ve BDDK’ya bildiriyoruz.

Böylece Kara Liste’den çıkmanızı sağlıyor, bankalarla yeniden saygın bir müşteri olarak ilişki kurmanızın önünü açıyoruz.