Kara Günde Yanınızdayız

Sağlığımı kaybettim, çalışamıyorum… Kocam ağır bir kaza geçirdi, tüm paramız hastane masraflarına gitti… Ne yapacağız?

Hepimiz en beklenmedik anda, sağlığımızı veya ailemizi derinden etkileyen, altından kalkması güç ve sıkıntılı günler yaşayabiliriz. Eğer böylesi zor zamanlardan geçiyorsanız, Borç Bağışlama Kampanyamız ile yanınızdayız.

Yazılı, resmi belgeler ile mağduriyetinizi ve özel şartlarınızı kanıtlamanız halinde, danışmanlarımız sizi de bu kampanyaya dahil etmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerdir.

Durumlarını değerlendirdiğimiz, gerekli koşullara sahip olan 250 müşterimizin borcunu karşılıksız olarak sildik; sıfırladık…

Onların hayata yeni bir başlangıç yapabilmeleri adına birazcık yardımımız olduysa, ne mutlu bize…

"… İş Bankası’na ait kredi kartımın borcunu oğlumun yakalandığı lösemi hastalığının getirdiği maddi ve manevi sıkıntılarımdan dolayı ödeyemedim…

… Durumumu değerlendiren İstanbul Varlık, borcumuzun kapatılmasına karar verdi. Bu sıkıntılı durumumuzda bize yardımcı olan sizlere çok teşekkür ederim."

A.Ö.

"… Ben … tarihinde geçirdiğim trafik kazasından dolayı başımdan darbe aldığım için beyin zarım yırtıldı, sol tarafımda felç var... Çalışamıyorum, yaşım yetmediği için emekli olamıyorum… Eşin dostun yardımıyla zor zahmet geçiniyoruz.

Kurumunuza raporları ve evrakları gönderdim. Ve bana borç silme talebimin kabul edildiği söylendi. Çok sevindim. Kurumunuzda ilgilenen yetkililere binlerce teşekkür ederim…"

M.C.